Taneční semináře v červnu

Milé tanečnice,

dovoluji si Vás pozvat na naše červnové taneční semináře.JUR_8332
V sobotu 11. 6. se ponoříme do španělského flamenca. Přijďte všichn vyzkoušet,
jak na Vás zapůsobí  temperamentní rytmus. Také vítáme ty z Vás,  kteří již tančí a chtějí si zopakovat základní techniku. Bereme i pány, rádi tančí s námi.
V neděli 12. 6. je pro Vás připravena choreografie tancování s tamburínou na cikánskou melodii. Může opět přijít každá tanečnice bez ohledu na pokročilost v tanci.
V sobotu 18. 6. se naučíme Sevillanu, tanec ve dvojicích,  ze Sevilly. Pokud pojedete do Andalusie, všude se s  tímto tancem setkáte. Opět vítáme i pány.
V neděli 19. 6. proniknete do nádherného tance se závojem. Opět nerozhoduje Vaše taneční pokročilost.Pro více informací jsem Vám k dispozici, pište, volejte. Tamburíny a závoje budu mít v určitém množství na zapůjčení.  V ceně je  i nahrávka hudby.

  1. Španělské flamenco- základy  11. 6. 17- 20h                                            IMG_5658
  2. Tanec s tamburínou – choreografie  12. 6. 17- 20h
  3. Flamenco – Sevillana 18. 6. 17-20h
  4. Tanec se závojem – choreografie 19. 6. 10-13h

Kč  500,-   (2 a více  po Kč 450,-)

Místo konání: Studio Farha, Rudolfovská 1, České Budějovice

Přihlášky a info Ivana Klímková – www-ilham.cz, ilham@seznam.cz, t.č. 604 472 428

140 154 komentářů to “Taneční semináře v červnu”

  1. I came, I read this article, I conquered.

  2. Most help articles on the web are inaccurate or incoherent. Not this!

  3. One more thing (regarding this blog in general): I'd like to subscribe to the feed via email (as possible with other google blogs like the creators.blogspot.com). Unfortunately the "via" email option is not availble. So I (and probably a lot of other people) would appreciate, if you made the feed available via email as well. Thanks in advance for the support.

  4. EXCUSE me, FIELD NEGRO, but, in the case of GOD, you dismiss, his LAW’S! and as far as JESUS is concerned, his purpose was to heal the SIN SICK SOUL, and if JESUS would by chance, appear on the EARTH, and broke bread with GAY’S, it would be to open their BLIND eye’s so they could take heed to their SIN!

Leave a Reply